Samsung Galaxy Note8’e yakından bakmaya ne dersin?

Karşınızda iPhone X

Alcatel Move Time Akıllı Çocuk Saati ile çocuğunuzu merak etmekten kurtulun…

Hayatı ayrıcalıklı yaşamak için Turkcell Platinum’u seçin… 🙂

Facebook

Bodrum'a değer katan, Halikarnas Balıkçısı Cevat Şakir Kabaağaçlı'yı saygıyla ve minnetle anıyoruz...
17 Nisan 1890 - 13 Ekim 1973

#bosis #bodrum #halikarnasbalıkçısı #cevatşakir #cevatşakirkabaağaçlı
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta izle

2 ay önce

BOSİS Bilgi ve İletişim Sistemleri Ticaret Ltd. Şti.

30 Ağustos Zafer Bayramımız kutlu olsun...

#30ağustos #zaferbayramı #bosis #bodrum
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta izle

Sakarya’dan sonra Türk ordusu ileri harekâta geçmedi. Çünkü henüz ordu taarruz gücüne ulaşmamıştı. Dışarıda ve içeride bu konudaki görüş de Türkler asla taarruz edemezler şeklinde idi. Mecliste ise bazı gruplar niye taarruz edilmiyor şeklinde problem çıkarıyorlardı. Bu arada Mustafa Kemal′in başkomutanlık süresi dolmuşu ve bunu yenilemek istemiyordu.

6 Şubat 1922’de Mustafa Kemal mecliste yaptığı bir konuşmadan sonra başkomutanlık üç ay daha uzatıldı. Daha sonrada süresiz bir şekilde uzatılacaktır. Mustafa Kemal 22 Haziran’da taarruz için son hazırlıkların yapılmasını istedi. Yunanlılar ise boş durmamış İtalyanların boşattığı yerler olan Kuşadası’nı ve Menderes kıyılarını işgal etmişlerdi. Saldırıyla ellerinde tutamayacakları bölgeyi savunma ile tutmaya karar verdiler ve öyle bir savunma hattı yaptılar ki askeri otoriteler buranın bir ordu tarafından ancak 6 ayda aşılabileceğini iddia ettiler. Bu hatta güvenerek 30 Temmuz’da ellerindeki topraklarda Iyonya hükümeti kurduklarını ilan ettiler. TBMM bunu kabul etmedi ve protesto etti.

Mustafa Kemal 17 Ağustos’ta Konya’ya oradan da Akşehir’e cepheye gitti. Mustafa Kemal′in gittiği anlaşılmasın diye Anadolu Ajansı kendisinin 21 Ağustos’ta Ankara’daki yabancı elçilere bir çay partisi vereceğini duyurdu. 26 Ağustos’ta Fevzi Paşa’nın hazırladığı plan doğrultusunda Türk taarruzu baskın şeklinde başladı.

Şükranla ve minnetle anıyoruz...

#mustafakemal #atatürk #26ağustos #büyüktaarruz #kocatepe #afyon
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta izle

2 ay önce

BOSİS Bilgi ve İletişim Sistemleri Ticaret Ltd. Şti.

#bosis ... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta izle

Değerli Müşterilerimiz,
Değerli Facebook Sayfa Takipçilerimiz,

BOSİS'in Turkcell ile bayilik anlaşmasını sona erdirdiğimizi, 30 Temmuz 2018 Pazartesi günü BOSİS Merkez, Cevat Şakir, Midtown ve Turgutreis Turkcell İletişim Merkezlerimizin faaliyetlerini sonlandırdığımızı daha önce duyurmuştuk. 03 Ağustos 2018 Cuma günü BOSİS Marina Turkcell İletişim Merkezinin faaliyetleri de sonlandırılmıştır. İleriki tarihlerde BOSİS Marina şubemiz farklı bir sektörde hizmet vermeye devam edecektir.

Ülkemiz ekonomik koşulları ve içinde bulunduğumuz sektördeki gelişmeler, devam edebilmemizi imkansızlaştırdığı için böyle bir kararı almak mecburiyetinde kaldık. Böylece İletişim sektöründe hizmet verdiğimiz yaklaşık çeyrek asırlık bir dönemi üzülerek kapatmış oluyoruz.

Herkese tekrar teşekkürler. Hoşçakalın...

Gürol İNAN, Ülker İNAN ve BOSİS AİLESİ
... Daha FazlaDaha Az

Facebook'ta izle